Bezpieczeństwo to złożony proces.
My potrafimy sprawnie kierować tym procesem.

Webinary

Webinary to niezwykle wygodna forma prowadzenia szkoleń, pozwalająca na dwustronną komunikację pomiędzy trenerem i uczestnikami przez Internet. Założeniem webinaru jest możliwie bliskie odwzorowania spotkania „na żywo” w czasie szkolenia.

Prowadzone są za pomocą wirtualnego pokoju konferencyjnego, w którym uczestnik może zobaczyć prowadzącego za pośrednictwem kamery, usłyszeć jego przekaz, oglądać prezentację multimedialną lub inne media udostępniane przez prowadzącego oraz zadawać pytania za pośrednictwem czatu lub mikrofonu.

Webinary są znacz­nie krótsze niż tradycyjne szkolenia, trwają od kilkudziesięciu minut do dwóch godzin.

 

Podstawowe zalety webinarów:

 • Oszczędność czasu
  Nie musisz nigdzie jeździć, aby wziąć udział w szkoleniu. Oszczędzasz swój cenny czas i nie marnujesz go na dojazd albo na stanie w korkach.
 • Oszczędność pieniędzy
  Nie musisz już wydawać pieniędzy na transport ani na zakwaterowanie w miejscu szkolenia! W przypadku webinarów wszystkie te koszty są wyeliminowane, a Ty płacisz tylko i wyłącznie za wiedzę. W związku z brakiem konieczności wynajmu sali szkoleniowej seminaria internetowe są o wiele tańsze, gdyż organizator nie ponosi dodatkowych kosztów organizacyjnych.
 • Brak ograniczeń geograficznych i lokalizacyjnych
  Nie ważne gdzie mieszkasz ani gdzie aktualnie się znajdujesz. Nie ważne czy w danym czasie jesteś w Polsce czy zagranicą. Teraz możesz wziąć udział w szkoleniu w dowolnym miejscu i czasie. Wybierz najbardziej dogodne dla Ciebie miejsce: stanowisko pracy w biurze, domowe zacisze albo leżak na plaży -  teraz możesz się szkolić i zdobywać nową, cenną wiedzę z dowolnego miejsca na świecie!
 • Pełna wartość szkoleniowo-merytoryczna
  Dzięki przekazowi audio-wideo webinary są odpowiednie zarówno dla wzrokowców jak i słuchowców. Technologia webcast pozwala na prowadzenie normalnej prezentacji szkoleniowej (prezentacja w postaci slajdów, głos, ankiety, pytania i odpowiedzi) tylko w nieco odmiennych warunkach – każdy uczestnik może się znajdować w dowolnym miejscu! Co za ulga i wolność!
 • Pełna interaktywność
  Webinary umożliwiają pełną interakcję zarówno z prowadzącym jak i z innym uczestnikami szkolenia. Na każdym spotkaniu dostępny jest czat, na którym można zabierać głos, a na końcu każdego szkolenia jest sesja pytań i odpowiedzi na której można rozwiać swoje wątpliwości związane z treścią szkolenia. W trakcie seminarium internetowego wykorzystywane są też takie narzędzia jak: ankiety i pytania do uczestników, dzięki czemu spotkanie staje się naprawdę interaktywne.

 

To tylko niektóre z licznych zalet prowadzenia szkoleń przez webinary. Każdy, kto korzysta z tej formy promocji dostrzega jeszcze więcej zalet dla siebie, które później procentują.